top of page

NÁŠ PŘÍBĚH

Jmenuji se David Tisoň a jsem zakladatelem a ředitelem developerské skupiny INVESTYN Partners, a.s. Při svém podnikání jsem vždy dbal na systém a metodu a obklopoval se lidmi, kteří něco umí, mají talent, vytrvale bojují až do konce a podobně jako já se dívají na nemovitosti vícerozměrně.

Často slýchávám: „Kdybych měl peníze, tak bych podnikal a dělal projekty.“

 

Ale funguje to právě naopak. Dobrý projekt si na sebe finance najde, fondy pouze zrcadlí jeho kvalitu. 


Než jsme zahájili podnikání ve stavitelství na vlastní účet, museli jsme nejprve přesvědčovat jiné investory, že náš developerský projekt je dobrý, aby do něj vložili své úspory a společně s námi se podíleli na finančním úspěchu, ale i uspokojení veřejnosti, kdy budovy, domy a byty slouží lidem.


Osobně jsem takto odřídil čtrnáct projektů s tisícovkou bytů a následně přes majetkové účasti a společné podniky další desítky.

Filtered Concrete Building

Nemovitost v sobě spojuje krásu, umění, krajinotvorbu, ale také investici, aktivum, finanční nástroj a v neposlední řadě i majetek, rodinnou úložku či generační odkaz.

 

Z toho všeho je to především odkaz, co nás vnitřně motivuje, neboť v životnosti nemovitosti zůstává i po nás, pro následující generace. Proto architektura, funkce a kvalita stavby je to, co by mělo být nadčasové a co jsem vždy považoval za zásadní parametry našich projektů. 

Naše skupina dnes rozvíjí celkem čtyři projekty v Praze a jeden na Moravě. Snažíme se o osobitý a komorní development, který přináší radost z práce a přidanou hodnotu zainteresovaným. Pro drobné investory nabízíme vstup do projektů v segmentech bydlení, rekreace a sociální služby jako finanční nástroj v rámci diverzifikovaného realitního portfolia. Mimoto rozvíjíme finančně dostupnější produkt družstevního bydlení.

bottom of page